Çeyizlik Örgü Modeller Örgü Danteller

2015-2016 Çeyizlik Dantel Mutfak Modelleri

Written by AdminÖrgü

Genç kızların çeyizinde olmazsa olmaz olan dantel örneklerinden biride mutfak takımlarıdır. Mutfak masalarının ve dolaplarının süsü olan danteller sayesinde mutfakların havası değişir ve güzel bir görünüm elde edilir. 2015-2016 Çeyizlik dantel mutfak modelleri arasından beğendiğiniz modeller ile sizde mutfağınızın şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Kenarları küçük çiçek motifleri ile örülmüş keten mutfak dantel örtüleri en çok tercih edilen modellerdendir. Eğer sadece iple örülmüş bir model istiyor iseniz yine çiçek desenlerinden oluşan bir modelden yana tercihini kullanabilirsiniz. Bu örtülerin iç kenar kısmı arzuya göre mutfağın ana renklerinden oluşan kurdeleler ile süslenerek ortaya daha şık bir dantel mutfak modeli oluşturulabilir. Sadece mutfak dolapları için değil aynı desenlerden oluşan birde mutfak masası örtüsü örmeyi ihmal etmeyin böylelikle mutfağınızda bir bütünlük ve ahenk yakalamış olursunuz.

Mutfağın Konseptine uygun olarak çilek, elma ve benzeri meyve desenlerin oluşturduğu renkli mutfak örtüleri örebilirsiniz. Şirin bir dantel mutfak modeli istiyor iseniz fiyonklardan oluşan modelleri tercih ederek örebilirsiniz.

 

Sitemizde çok bakılanlar :

  • dantel mutfak takımı fiyatları
  • dantel mutfak takımı örneği el işi lif kactene
  • mutfak dantelleri 2017
  • mutfak dolabı dantel örnekleri
  • mutfak dolapi dante
  • mutfak takımı örnekleri

About the author

AdminÖrgü

1 Comment

Leave a Comment