Çeyizlik Örgü Modeller Genel

2015 En Güzel Çeyizlik El İşi Modelleri

Written by AdminÖrgü

Genç kızların çeyizi için hazırlanan sandıklarda birbirinden güzel modellerden oluşan el emeği göz nuru ile örülen çeşitli masa örtüleri yazmalar, dolap örtüleri, el işi yatak takımları ve benzeri birçok ürün bulunur. Çeyizinizi daha da zenginleştirmek ve yeni el işleri eklemek istiyorsanız 2015 en güzel çeyizlik el işi modeller arasında bulunan ürünlere bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

2015 yılında çiçek motiflerinin yer aldığı el işleri her yıl olduğu gibi en çok işlenen örnekler arasında yer alıyor. Özellikle örtü modellerinde mutfaklarda renkli çiçeklerin yer aldığı masa ve dolap örtüleri, salon takımlarında küçük çiçek motiflerinden oluşan örtüler, yatak odası örtü ve pikelerinde ise karelerden oluşan ve içinde çiçek motiflerinin yer aldığı pike modelleri ön plana çıkıyor. 2015 En güzel çeyizlik el işi modeller arasında bulunan yazmalar ise boncuklarla işlenen ve küçük çiçek motifleri yada yapraklar arasına konulan çiçek boncuklarının birleşmesinden oluşan modeller en fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Çiçek motiflerinin yanı sıra örtülerde geometrik desenlerden oluşan el emeği göz nuru örtü modelleri ön plana çıkan bir diğer modeldir. Daha çok pike ve masa örtülerinde örülen geometrik desenlerin oluşturduğu modeller güzel olduğu kadar farklı olmaları nedeni ile de kadınlar tarafından rağbet görmekte.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • çeyizlik el işleri
  • ceyizlik
  • çeyiz işleri

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment