Örgü Yazma Örnekleri

Bakmadan Geçemeyeceğiniz El Örgüsü Tülbent Oyaları 

Written by AdminÖrgü

Kuşkusuz ki tülbendi tülbent yapan kenarlarındaki harika işlenmiş olan oyalarıdır. Bakmadan geçemeyeceğiniz el örgüsü tülbent oyaları arasından yapacağınız seçimlerle sizde tülbentlerinizi daha güzel ve emsalsiz oyalar ile süsleyebilirsiniz.
Tülbentten alna düşen oyalardır güzeli daha güzel gösteren. İster çeyizinize isterseniz de günlük kullanmak için sizde birbirinden güzel oya örneklerini kendi tülbentlerinize örebilir yada ördürebilirsiniz. Tülbent oyası denildi mi akla birbirinden güzel yüzlerce model gelse de en çok beğenilen oyalar küçük çiçeklerin oluşturduğu oyalardır. Birbirinden farklı yüzlerce çeşit çiçek motifli el örgüsü tülbent oyası için den seçim yapmak gerçektende çok güç. Çiçek motiflerinin boncuklar ve pullar ile birlikte örüldüğü tülbent oyaları ise çok gösterişli ve güzel.
Çiçek motifleri dışında en çok tercih edile modeller ise yine boncuklar ile birlikte iç içe örülen dairesel motiflerden oluşan tülbent oyaları dır. Farklı geometrik desenlerin oluşturduğu örümcek ağı gibi işlenen tülbent oyaları modelleri ise her zaman tercih edilen oyalar arasında yer alır.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • tülbent oyaları
  • tulbent kenarlari

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment