Çeyizlik Örgü Modeller El İşi Hobi Genel

Birbirinden Güzel Örgü Banyo Lif Modelleri

Written by AdminÖrgü

Hazır satılan ve sentetik olan liflerin cilt sağlığı için tehlikeli olduğunu bilen bütün hanımlar kendi liflerini kendileri örmek isterler. Hem el becerisini geliştirmek hem de daha sağlıklı bir banyo yapmak için siz de birbirinden güzel örgü banyo lif modelleri içinden beğendiğiniz bir modeli örmek istemez miydiniz?

Daire, kare dikdörtgen gibi çeşitli geometrik şekillerde lifler örebileceğiniz gibi önlü arkalı olan elinizi içine sokarak daha rahat bir şekilde liflenebileceğiniz bir şekilde örebilirsiniz. Lifinizin şekline karar verdikten sonra lifin modeline karar vermekte biraz zorlanabilirsiniz çünkü birbirinden güzel yüzlerce çeşit lif modeli arasından seçim yapmanız çok kolay olmayacaktır. En Çok tercih edilen lif modeli çiçek motiflerinin bulunduğu lif modeli olmakla birlikte çeyizler için gelin damat resimlerinin işlendiği modeller tercih ediliyor.

Büyük kulüplerin armalarının da örülebildiği lif modelleri arasında çocuk lif modelleri ise oldukça sevimli olup çocuklara banyoyu sevdirebilecek desenlerden oluşuyor. Sevimli hayvan figürleri, çizgi film kahramanları çocuk lif modelleri arasında en çok tercih edilen modellerdir.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • anlatımlı lif örnekleri güzel banyo lifleri
  • lif örnekleri en güzel banyo lifleri
  • banyo lif örnekleri
  • lif örnekleri
  • banyo lif örnekleri anlatımlı
  • iğne oyası lif örnekleri
  • banyo lif modelleri anlatımlı

About the author

AdminÖrgü

1 Comment

  • Tig isi ile yapilan lif ornekleri aras?ndan eldiven lif modelleri oldugunu biliyor muydunuz ? Eldiven seklinde olan banyo lifleri tig isi ile yapilmaktadir. Eldiven lif ornekleri yaparken eldivenlere motifler ekleyebilir iki parmak veya bes parmak olarak yapabilirsiniz. Kal?n orgu seklinde yapilacagindan buyuk numarali sisleri tercih edebilirsiniz. Cocuklariniza ve kendinize eldiven lif yaparken sitemizdeki eldiven lifleri incelemeden lutfen lif ormeye baslamay?n .

Leave a Comment