Bebek Örgüler Genel Örgü Giyim

Canlı, Canlı Erkek Bebek Yelek Ve Hırka Modelleri

Written by AdminÖrgü

Erkek bebeklerde artık kız bebekler gibi renkli ve canlı kıyafetler giyerek koyu renklerden kurtulmayı başardı. Erkek bebek kıyafetleri arasında sürekli kullanılan mavi, lacivert ve kahverengi gibi koyu renklerin yerini cıvıl, cıvıl renkler aldı. Canlı, canlı erkek bebek yelek ve hırka modelleri arasından seçeceğiniz modeli örerek sizde bebeğinizin daha canlı ve tatlı görünmesini sağlayabilirsiniz.
Gökkuşağının renklerinden oluşan çizgili desenlerden örülen erkek bebek yelek ve hırka modelleri erkek beklerine çok yakışan modeller arasında yer alıyor. Renkli araba motiflerinin örüldüğü modeller erkek bebeklerin çok hoşuna giden ve giydiklerinde oldukça sevimli duran modellerdendir. Kış ayını temsil eden kar ve kardan adamdan oluşan erkek bebek yelek ve hırka modelleri de yine anneler tarafından en çok örülen modeller arasında yer alıyor.
Bebeğinizin cıvıl, cıvıl görüneceği bir model istiyorsanız yaz ya da bahar temasının oluşturduğu neşeli modelleri örmeyi tercih edebilirsiniz. Renkli iplerle örülen sevimli hayvan karakterlerinden oluşan erkek bebek yelek ve hırka modelleri bebeğinizin üzerinde canlı, canlı durarak sevimliliğine sevimlilik katacaktır.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • Engüzel elişi órneklerh

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment