El İşi Hobi

El Emeği Göz Nuru Örgü Süs ve Aksesuar Örnekleri

Written by AdminÖrgü

Evinizi kendi elleriniz ile hazırladığınız aksesuarlar ile süslemeye ve renklendirmeye ne dersiniz? El emeği göz nuru örgü süs ve aksesuar örnekleri arasından evinizin mobilya ve döşemelerine uygun bir birinden güzel aksesuarlar örebilirsiniz.
Sofralarınızı süsleyen peçeteliği kendiniz örerek masanıza daha fazla şıklık katabilirsiniz. İster sevimli bir hayvan figüründen isterseniz de çiçek motifleri ile örebileceğiniz bir peçetelik yapabilirsiniz. Saksılarınızın daha güzel görünmesi için saksınızın ölçülerine göre yine çiçek motiflerinden oluşan bir saksı kılıfı örebilirsiniz. Renkli çiçekler örerek halka halinde birleştirip kapınız için çok güzel bir süste yapabilirsiniz. Banyonuzda ki sabunluk ve benzeri eşyalarınız içinde yine kendi seçeceğiniz model ile ki deniz temalı bir örgü modeli banyonuz için çok daha uygun olabilir kılıf örerek süsleme yapabilirsiniz.
Mutfaklarda ki su damacanalarını süslemek için doğa temalı örgü modellerinden yararlanarak çok güzel bir kılıf örerek mutfağınıza renk katabilirsiniz. Mutfakta yer bulamadığınız fazla poşetleri ister bir bebek şeklinde isterseniz de ağzı büzgülü desenli torbalar halinde örerek burada muhafaza edebilirsiniz.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • örgü süs eşyaları
  • en güzel süs örneği

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment