Çeyizlik Örgü Modeller

El İşi Lif Modelleri

Written by A_Simge

El örgüsü lif modelleri çeyiz sandıklarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Siz de çeyizleriniz için yapacağınız farklı lif modelleri sayesinde benzersiz çeyiz sandıklarına sahip olabilirsiniz. Lif modelleri her ne kadar basit görünse de, ilgi çekici ve farklı modeller ile hazırlanan çeşitli lif modelleri çeyizinizin olduğundan çok daha kaliteli görünmesini sağlayacaktır.

Lif modellerinde zevkinize bağlı olarak farklı model ve motifleri bir arada kullanabilirsiniz. Lif modellerinde genel olarak yuvarlak, kare, dikdörtgen şekiller tercih edilmektedir. Klasik modellerde genellikle kare ve dikdörtgen şekiller ağır basarken, yapacağınız motiflerin daha özel görünmesi için yıldız, kalp ve benzeri şekillerde lif modelleri de yapabilirsiniz.

Lif modelleri son zamanlarda klasik kalıplardan çıkarak daha özel parçalara yerini bırakmış durumda. Siz de çeyizinizde yer alacak lif modellerinin sıradanlıktan uzak olmasını istiyorsanız elbise motifli lif modelleri ve benzeri farklı şekilleri tasarlayabilirsiniz. Lif modellerinde daha canlı renkler kullanmanız daha dikkat çekici olmasını sağlayacaktır. Beyaz, açık mavi, pembe ve sarı renkler kullanarak çiçek ve benzeri farklı motifler de tasarlayabilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment