Genel Örgü Giyim

El Örgüsü Bayan Yelek Modelleri

Written by A_Simge

Yelek modelleri kadınlar tarafından özellikle bahar aylarında tercih ediliyor. İlkbahar ve Sonbahar aylarında ani hava değişimlerinden etkilenmemek için tercih edilen el örgüsü yelek modelleri kişiyi aşırı sıcak ve soğuk tutmadığı için geçiş dönemlerinde tercih ediliyor. Yelek modellerinin bir diğer özelliği ise kombinleri tamamlayıcı parçalar arasında yer alıyor olması.

El örgüsü yelek örnekleri için birçok alternatif seçenek yer alıyor. Yapacağınız modelleri kendi tarzınıza göre yeniden düzenleyerek sadece sizde olan örneklere sahip olabilirsiniz. Daha sade modellerden hoşlanıyorsanız, yelek modellerinde tek renk iplik kullanabilirsiniz. Diğer motiflerden daha sade olacak bu yelekleri hareketli bir hale sokmak için farklı örgü tekniklerini kullanabilirsiniz. Bu sayede modeller daha dikkat çekici olacaktır.

Daha canlı modellerden hoşlanıyorsanız da yelek modellerinde farklı renk iplikleri bir arada kullanabilirsiniz. Renkleri genelde kıyafetlerinizde kullandığınız renklere uyumlu seçerek tarzınıza uygun modeller elde edebilirsiniz. Yaptığınız yeleklerin üzerinde farklı çiçek motifleri işleyerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Modellerin üzerine fiyonk ve kurdele gibi parçalar işleyerek gösterişli yelek modelleri elde etmeniz de mümkün.

About the author

A_Simge

Leave a Comment