Bebek Örgüler

El Örgüsü Bebek Eldiveni Modelleri

Written by A_Simge

Yeni doğmuş bebeklerin cildi piyasada hazır olarak satılan kıyafetleri giymek için fazla hassastır. Bu yüzden yıllar boyunca anneler daha çocukları doğmadan bebekleri için el örgüsü kıyafetleri hazırlamaya başlıyor. El örgüsü kıyafetlerde kullandığınız kumaşın içeriğine kadar haberdar olduğunuz için el örgüsü bebek kıyafetleri bebeğiniz için çok daha sağlıklı olacaktır. Evinizde hazırladığınız el örgüsü bebek süveterleri, patikleri ve eldivenleri hem bebeğinizin cildini rahatsız etmeyecek hem de sıcak tutarken hava almasını sağlayacak.

 

Yeni doğmuş bebekler farkında olmadan refleksif hareketleri ile yüzünü ve bacaklarını tırnakları ile çiziyor. Bu durumu ortadan kaldırmak için ise piyasada bebek eldivenleri satılıyor. Siz de el örgüsü bebek eldivenleri sayesinde çocuğunuzun sağlığını korurken aynı zamanda yüzünü çizmesini de önleyebilirsiniz. Eldiven modellerinde genellikle bebeğin cinsiyetine bağlı olarak pembe yada bebek mavisi tonları kullanılmaktadır. Kız çocukları için pembe arka plan üstüne pudra renklerinde desenleri tercih edebilirken erkek çocuklar için ise bebek mavisi ve beyaz renklerini tercih edebilirsiniz.

 

Aşağıdaki el örgüsü bebek eldiveni modellerinden yardım alarak sizde birkaç gün içinde bebeğinize el örgüsü eldivenler oluşturabilirsiniz

About the author

A_Simge

Leave a Comment