Bebek Örgüler Genel Örgü Giyim

El Örgüsü Bebek Süveter Modelleri

Written by A_Simge

Bebek örgüleri yıllardan bu yana kullanılmaya devam ediliyor. Bebekler için daha doğmadan önce gerek anneleri gerekse yakın akrabaları tarafından çeşitli örgüler hazırlanmaya başlıyor. Siz de yeni doğacak çocuğunuz için örgü süveter, hırka, kazak, yelek, eldiven ve patik modelleri hazırlayabilirsiniz.

Bebek süveterleri hem kış hem de yaz aylarında kullanılıyor. Kış aylarında bebeğinizin soğuk havalardan etkilenmesini önlemek için, yaz aylarında ise akşam saatlerinde ortaya çıkan ani hava değişimlerinden korunmasını sağlayabilirsiniz.

El örgüsü bebek süveterlerinin farklı birçok modeli bulunuyor. Bebeğinizin cinsiyetine bağlı olarak mavi ve pembe tonlarında süveterler hazırlayabilirsiniz. Yapacağınız modelleri daha hareketli bir hale getirmek için farklı motifler ile süveterleri süsleyebilirsiniz. Tek renkten yapacağınız modelleri daha hareketli bir hale getirmek için süveter modellerinde çeşitli örgü tekniklerini kullanabilirsiniz. Tek renkten yapılan modellerde süveterin farklı bölgelerinde daha değişik örgü teknikleri kullanmanız, modellerin daha dikkat çekici olmasını sağlayacaktır. Dilerseniz de yapacağınız modellerde farklı renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Siz de aşağıda sizin için bir araya getirdiğimiz çeşitli modellerden yararlanarak kendi modellerinizi oluşturabilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment