Bebek Örgüler Genel Örgü Giyim

El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri

Written by A_Simge

Bebeklerinizin hassas cildini tahriş etmemesi için, kıyafetlerde kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Her ne kadar hazır giyim firmaları bebek kıyafetlerine büyük önem gösterse de anne içgüdüsünden uzak, kar etme amacı ile üretilen bu ürünler kimi zaman bebeklere zarar verebiliyor. Siz de bebeğinizin hassas cildini korumak için doğumundan birkaç hafta önce el örgüsü bebek yelek modelleri örmeye başlayabilirsiniz.

El örgüsü bebek yelekleri yüzlerce farklı model seçeneğine sahiptir. Erkek bebeklere yapacağınız bebek yelek modelleri için açık mavi ve tonlarını tercih edebilirsiniz. Mavi tonlarını tercih etmek istemiyorsanız da her bebek için saflık ve temizliği temsil eden beyaz rengi kullanabilirsiniz. Kız bebekler için ise genelde pembe ya da beyaz ve pembe karışımı yelek modelleri tercih edilmektedir.

Bebek yelek modellerinde zevkinize bağlı olarak tek renk ya da birden fazla renk tercih edebilirsiniz. Tek renkten yapacağınız bebek yeleklerinde farklı örgü tekniklerini kullanarak yeleklerin üzerinde desen oluşturabilirsiniz. Farklı renkleri bir arada kullanmak istiyorsanız da yeleklerin üzerinde çeşitli çiçek ve hayvan desenleri oluşturabilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment