El İşi Hobi

El Örgüsü Takı Modelleri

Written by A_Simge

Geçmişte yaygın olarak kullanılan el örgüsü takı modelleri günümüzde de bu özelliğini korumaya devam ediyor. Her tarza uygun el örgüsü takılar ile siz de tarzınızı yansıtabilirsiniz. El örgüsü takılarda renk ve model seçeneği tamamen kendi zevkinize bağlı olduğu için piyasada satılan takıları alırken yaşadığınız zevkinize göre takı arama evresini geçerek direkt olarak kendi zevkinize uygun takı modellerini hayata geçirebilirsiniz.
El örgüsü takılarda farklı renk ve model seçenekleri bir arada kullanarak her tarza uygun modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca birbiri ile uyumlu takılar yaparak kendinize göre kombinler de oluşturabilirsiniz. Yapacağınız takılarda hayal gücünüze ve zevkinize bağlı olarak istediğiniz her türlü desenli yapabilirsiniz. Örneğin isterseniz tek renk kullanabilir ya da farklı renkleri bir arada kullanarak daha canlı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

El örgüsü takı modelleri tığ ile görüldü için her türlü ince işçiliği uyumludur. Bu sayede siz de yapacağınız takılarak küçük detayları olan motifleri ekleyebilirsiniz. Aşağıdaki tığ işi takı modeli örneklerini inceleyerek yapacağınız takılar hakkında fikir elde edebilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment