Bebek Örgüler Çeyizlik Örgü Modeller El İşi Hobi Genel

Elbise Motifli Yeni Lif Modelleri

DIGITAL IMAGE
Written by A_Simge

El işi lif modelleri, çeyiz sandıklarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Siz de çeyiziniz için el örgüsü ürünler hazırlarken, çeşitli lif modellerini kullanabilirsiniz. Yüzyıllardan bu yana farlı yüzlerce çeşit lif modeli kullanılmakta. Bu lif modellerinin klasik olanlarını tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda yeni lif modellerinden de yardım alabilirsiniz.

Elbise Motifli Yeni Lif Modelleri

Lif modellerinin yüzlerce farklı versiyonu bulunuyor. Kare, oval, dikdörtgen ve yuvarlak lif modelleri klasik lif modellerinden bazılarıdır. Bu modeller her ne kadar klasik olursa olsun, içine işleyeceğiniz farklı motifler sayesinde benzersiz modeller de elde edebilirsiniz. Lifleri kendinize değil de çocuğunuza ya da bir yakınınızın çocuğuna hediye olarak yapıyorsanız liflerde çiçek ve çizgi film karakterlerini de kullanabilirsiniz. Kalıp farklılığı olarak sadece yuvarlak ve kare benzeri modeller de bulunmuyor.

Daha farklı el işi lif modelleri istiyorsanız, yapacağınız liflerin şeklini biraz daha değiştirerek kullanabilirsiniz. Yapacağınız liflerde kalp, yıldız ve elbise gibi farklı modelleri kullanabilirsiniz. Elbise motifli yeni lif modelleri de bunlardan birisi. Siz de yapacağınız lif modellerini şekil olarak elbise gibi yapabilir, içerisine işleyeceğiniz motifleri de elbise gibi yapabilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment