Çeyizlik Örgü Modeller Genel Örgü Danteller Örgü Şal Modelleri

En Güzel Dantel Örgü Modelleri

Written by AdminÖrgü

Masaları, sehpaları, gümüşlükleri, makyaj aynaları mutfak dolapları gibi evinizin birçok köşesinde kullanabileceğiniz danteller son yıllarda moda olmaya başladı eski şaşalı günlerini tekrardan yaşamaya başladı. Sizde evinize Nostaljik bir hava yaratmak istiyorsanız danteller örerek evinizin havasını değiştirebilir ve daha şık bir hale getirebilirsiniz. En güzel dantel örnekleri modelleri arasından yapacağınız seçimler ile kendi elleriniz ile örtüler yapabilirsiniz.

İsterseniz tek parça halinde isterseniz de motiflerin birleşmesinden oluşan dantel örgü modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Dantel örgü modeli denince akla ilk önce birbirinden güzel çiçek motifleri gelmekte. İrili ufaklı çiçek motiflerinden oluşan yüzlerce model arasından zevkinize hitap eden bir modeli seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Oldukça şık bir diğer model ise klasik olan ve ortasında kuş temasının işlendiği etrafı ise çeşitli süslemelerle örülen dantel modelleridir.

Yıldız şeklinde örülen ve oldukça şık olan dantel örgü modelleri de hanımların vazgeçilmez dantel örgü modelleri arasında yer almakta. Rüzgar gülünden esinlenilerek örülen bir diğer dantel modeli de sıkça karşılaşılan modeller arasında yer alıyor. Daire biçiminde örümcek ağı şeklinde örülen ve oldukça şık duran modelde dantel örgü modelleri arasında yer alan güzel modellerden biridir.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • dantel ornekleri
  • en güzel danteller
  • dantel örgüsü örnekleri
  • en güzel dantel örnekleri
  • guzel danteller
  • dantel modelleri

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment