Genel Örgü Giyim

En Güzel Kadın Örgü Çanta Modelleri

Written by AdminÖrgü

Sizde diğer tüm kadınlar gibi çeşit, çeşit çantalara sahip olmak istiyorsanız bu uğurda çok fazla para harcamanıza gerek kalmadan el emeğiniz göz nurunuz ile güzel çantalar örebilir farkınızı ortaya koyabilirsiniz. En güzel kadın örgü çanta modelleri arasından yapacağınız seçimler ile ister el çantaları, ister kol çantaları isterseniz de sırt çantaları örebilirsiniz.

Örgü çanta modelleri arasında en çok çiçek desenlerin den oluşan çanta modelleri örülmekte. Özelikle el ve kol çantalarında tercih edilen iri ufaklı çiçek desenlerinden örülen çantalar oldukça şık ve güzel çantaların ortaya çıkmasını sağlıyor. Genç kadınların tercihleri arasında bulunan bir diğer örgü modeli de son yıllarda moda olan kuru kafa motifinin örüldü çanta modelleridir. Sadelikten hoşlanıyor iseniz farklı örgü teknikleri örülebilen tek renkten oluşan çanta modelini örmeyi tercih edebilirsiniz.

Renkli iplerin şeritler oluşturduğu ve gökkuşağını andırdığı çanta modelleri de özellikle yaz aylarında kullanabileceğiniz harka bir model olarak karşımıza çıkıyor. Kilim desenlerinin oluşturduğu örgü çanta modelleri de farklı ama bir o kadar güzel olan örgü çanta modelleri arasında yer alıyor.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • orgu canta modelleri canta cesitleri

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment