Çeyizlik Örgü Modeller Örgü Danteller

En Güzel Yuvarlak Dantel Örgü Modelleri 2018

kare figurlu dantel modeli
Written by AdminÖrgü

Sehpalarımızın gümüşlüklerimizin vitrinlerimizin ve daha birçok eşyamızın en büyük süsüdür dantel örtüler. Her genç kızın çeyizinde olmazsa olmaz olan el emeği göz nuru danteller son zamanlarda yine moda olmaya ve mobilyalarımızı süslemeye başladı. Başta sehpalar olmak üzere büyük yuvarlak masaların ebadına göre de işlenebilen danteller evlerimizin havasını değiştirir güzellik katar. En güzel yuvarlak dantel örgü modelleri 2018 ile sizde yuvarlak masalarınıza sehpalarınıza ve yatak odalarınıza güzellik katabilirsiniz.

Çiçek motifleri dantel örgülerin her zaman gözdesi olmuştur. İrili ufaklı çiçeklerin örüldüğü kimi zaman sadece beyaz kimi zamanda çiçek motifine renk katmak için çeşitli renklerle örülen çiçek motiflerinin bir araya gelerek oluşturduğu yuvarlak dantel örgüler her zaman çok şık ve güzel bir hava katar evinize.

Geometrik desenlerin bulunduğu modeller çiçek motifli örgü modellerinden sonra en çok tercih edilen modeldir. Kimi zaman ortası çiçek ile başlanıp etrafına zincirlerle yapılan dairesel modeller kimi zamanda sadece bir daire motifinden başlanarak gittikçe açılan ve büyüyen dantel örgü modelleri tercih edilmektedir.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • danteller

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment