Çeyizlik Örgü Modeller Genel

En Şık En Güzel Nişan Tepsisi Örtüleri

Written by AdminÖrgü

Nişan yüzüklerinizin takılacağı o özel gecede her şey eksiksiz ve kusursuz olmalı. Özellikle nişan yüzüklerinin takılmak üzere getirildiği tepsi son derece güzel bir şekilde süslenmeli tepsi içine konulacak örtü şık bir modelden örülmüş olmalıdır. En şık en güzel nişan tepsisi örtüleri arasından seçeceğiniz bir tepsi örtüsü modelini örerek nişan tepsinizin kusursuz olmasını sağlayabilirsiniz.

Elips şeklinde örülen ufak çiçek motiflerinin birleşmesinde oluşan beyaz nişan tepsisi örtüsü oldukça şık ve zarif olan bir modeldir. Büyük çiçek motifinin etrafına örülen örümcek ağlarından oluşan tepsi örtüsü modeli de en çok örülen tepsi örtüsü modelleri arasında yer alıyor. Dilerseniz nişanlınızın ve kendi isminizin baş harflerinden oluşan etrafı kalpler ya da küçük çiçekler ile süslenmesinden oluşan nişan tepsisi örtüsü tercih ederek nişan tepsinizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

Farklı ve güzel olan bir başka nişan tepsisi örtüsü modeli de bu güzel gecede nazara gelmek istemeyenler için nazar boncuğu motiflerinden oluşan nişan tepsisi örtüsü modelidir. Hem şık hem de farklı olan bu örtü modeli ile kendinizi ve nişanlınızı nazara karşı koruyabilirsiniz. Aşkınızın temsilcisi olarak iki kuştan oluşan nişan tepsisi örtü modelini de tercih edebilirsiniz.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • tepsi modelleri

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment