Bebek Örgüler Genel Örgü Giyim

Erkek Bebekler İçin Örgü Yelek Modelleri

Written by A_Simge

Her ne kadar piyasada onlarca farklı hazır giyim firması bulunsa da, anneler yeni doğacak çocukları için cinsiyeti belli olduktan hemen sonra örgü kıyafetler yapma işine girişmeye başlıyor. Sadece anneler kendi çocuklarına değil aynı zamanda yeni doğacak bebeğin yakınları da çeşitli el örgüsü hediyeler örmeye başlıyor.

Erkek bebekler için en çok tercih edilen örgü modellerinden bir tanesi de yeleklerdir. Siz de yeni doğacak bebeğinizin hassas cildine uygun, soğuktan koruyacak birbirinden canlı yelek modelleri örebilirsiniz. El örgüsü bebek yelek modelleri, ören kişinin el emeğini de üzerinde barındırdığı için çevrenizde sevdiklerinizin çocuklarına vermek için de oldukça güzel bir hediye olacaktır.

Erkek bebekler için örülen yelek modellerinde genellikle mavi tonları tercih edilmektedir. Yapacağınız yelek modellerini tercihinize bağlı olarak tek renkten ya da birkaç farklı renkten örebilirsiniz. Tek renkten oluşan modelleri daha hareketli bir hale getirmek için farklı örgü tekniklerini de bir arada kullanabilirsiniz. Farklı renkten oluşan modellerde ise yapacağınız yeleklerin üzerine farklı çiçek ve hayvan desenleri işleyebilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment