Genel Örgü Giyim

Fiyonklu El Örgüsü Bluz Modelleri

Written by A_Simge

Her sezon ortaya çıkan yeni tarzlarla birlikte bayan bluz modellerinin de modası her sene değişiyor. Modayı yakından takip eden kadınlar da el örgüsü bluz örnekleri için yeni sezona uygun modeller örmeye başlıyor. Siz de yapacağınız el örgüsü bluz modelleri için yeni sezona uygun modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Bluz modelleri için tercih edebileceğiniz farklı birçok örnek bulunuyor. Dantel yakalı bluz modelleri ve fiyonklu modeller 2017’nin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Siz de fiyonklu el örgüsü bluz modelleri ile tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Hangi aylarda olduğunuza bağlı olarak kalın ya da ince iplikler kullanarak kışlık ve yazlık bluz modelleri oluşturabilirsiniz.

El örgüsü bluz modellerinin tasarımı tamamen sizin elinizde olduğu için bluz modellerini tarzınıza yakıştırmakta da zorluk çekmeyeceksiniz. Piyasada hazır olarak satılan bluz modellerinde kendinize uygun bluzlar bulmanız gerekirken, kendiniz yapacağınız modellerde direkt olarak tarzınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Siz de aşağıda sizin için bir araya getirdiğimiz farklı tarzlardaki el örgüsü bluz modelleri arasından kendinize uygun olanları seçerek örmeye hemen başlayabilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment