Örtü Modelleri

Görülmeye Değer Çeyizlik Yatak Odası Takımları ve Pike Modelleri

Written by AdminÖrgü

Genç kızların çeyizinin en güzel parçalarından biride pikelerdir. El emeği göz nuru ile örülen pikeler genç kızların evlendiklerinde yatak odalarına renk ve güzellik katacağı modeller arasından seçilmekte. Çeyizlik yatak odası pike modelleri bu yıl daha renkli ve canlı motiflerden oluşuyor.

Geçmiş yıllarda genç kızların çeyizleri için örülen yatak ve pike takımları daha çok beyaz renkten tercih edilmekteydi fakat son yıllarda bu tercihin yerini daha renkli modellerin yer aldığı yatak örtüleri ve pike takımları almaya başladı. Çeyizlik pike modelleri arasında en çok tercih edilen model çiçek desenlerinden oluşan pike modelleridir. Çiçek desenlerinden oluşan ya da çiçek motiflerinin renkli, renkli örülüp birleşmesinden oluşan modeller oldukça tutulmakta ve işlenmektedir.

Renk, renk çizgilerden oluşan pike modelleri de sade bir model olmakla birlikte yatak odalarına canlılık getirecek pike modelleri arasında yer alıyor. Farklı olan bir model ise kalplerin oluşturduğu pike modelleridir. Beyaz üzerine kırmızı kalplerden örülen pikeler genç kızların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Geometrik desenlerde son yıllarda pike modellerinde sıkça kullanılmaya başlandı. Renkli geometrik desenlerin oluşturduğu pikeler genç kızların çeyizlerine girmeyi hak eden modeller arasında yer alıyor.

 

Sitemizde çok bakılanlar :

  • pike modelleri
  • pike modeli

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment