El İşi Hobi Genel

Görülmeye Değer Örgü Bardak Altlığı Modelleri

Written by AdminÖrgü

Evinizde kullandığınız birçok aksesuarı örgü ile kendiniz yapabilir el emeğiniz göz nurunuz ile evinizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Son zamanlarda bayanlar neredeyse evlerinde kullandıkları birçok eşyayı örgü örerek süslüyor bunlardan biride bardakaltlıklarıdır. Görülmeye değer örgü bardakaltlığı modelleri sayesinde sizde bardaklarınız için altlık örebilirsiniz.
Yuvarlak şekilde örülen çiçek motiflerinden oluşan bardakaltlığı modelleri göze oldukça şık ve güzel görülmekte. Renk, renk yapılan bu çiçek motifli bardakaltlığından örerek sizde hoş bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Güneş ve çeşitli meyve modellerinden oluşan bardakaltlığı modelleri de oldukça eğlenceli ve hoş görünmekte. Çocuklarınız için yuvarlak şekilde ördüğünüz bardakaltlığın orta kısmına çocuğunuzun sevdiği çizgi film kahraman figürünü örebilirsiniz.
Oldukça farklı olan örgü bardakaltlığı modelleri arasında bulunan yuvarlak şekilde örülmüş ve ortasında kedi ve diğer hayvanlardan oluşan modeller sayesinde gerçekten çok başarı sonuçlar elde edilmiş. Osmanlı motiflerinden oluşan örgü bardakaltlığı modelleri ise diğer modeller kadar güzel ve farklı görünmekte. Sadelikten yana iseniz o zaman sık zincirlerden oluşan yuvarlak bir şekilde örülen renkli bardakaltlıkları örebilirsiniz.

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment