Çeyizlik Örgü Modeller Güzel Havlu Kenarları Örgü Danteller Örtü Modelleri

Halkalı Havlu Kenarı Dantel İşlemesi

Written by A_Simge

Siz de havlu kenarlarına yapılan dantel işlemelerini seviyorsanız, tercih edebileceğiniz binlerce farklı model bulunuyor. Bu modeller arasında düz işlemeler olduğu gibi halkalı ve yuvarlak hatlı dantel işlemeleri de yer alıyor. Halkalar kullanarak havlu kenarı yapmak için belirli bir temele bağlı olarak yapmanıza da gerek yok. Sadece hayal gücünüzü kullanarak hazırladığınız halka işlemeleri birlikte kullanarak havlu kenarına işleyebilir ve kendinize özel bir halkalı havlu kenarı dantel işlemesi elde edebilirsiniz. Kendi yapacağınız kenarı işlenmiş havlu modelleri, piyasada satılanlardan çok daha gösterişli ve benzersiz olacaktır.

Havlu işlemelerinizin daha güzel ve dikkat çekici görünmesi için birkaç yöntem deneyebilirsiniz. Bunlardan ilk seçeneğiniz, halkalı motiflerinizi çiçek, güneş ve benzeri motifler ile havlu kenarlarınıza eşsiz bir görünüm katabilirsiniz. Bununla birlikte, havlu kenarlarında simetrik şekiller kullanarak da şık havlu kenarları elde edebilirsiniz.

Havlu kenarları için birçok farklı kaynaktan örnek el işi çıktıları bulabilirsiniz. Örgü dergilerinde yayınlanan örneklerden yararlanabileceğiniz gibi sizin için topladığımız aşağıdaki modelleri de kullanabilirsiniz.

About the author

A_Simge

1 Comment

Leave a Comment