Güzel Havlu Kenarları

Havlu Kenarı Örnek Modelleri 2017

Havlu Kenarı Örnekleri 2017

Havlu Kenarı Örnekleri 2017

Havlu Kenarı Örnek Modelleri 2017

Havlular artık hepimizin evinde yer alan ve moda olan ev ürünlerimizdir. Havlularımızı çeşitli işlemeler sayesinde bambaşka içimizi ferahlatacak harika ev aksesuarlarımızı tamamlayan ürünler haline getirebiliriz. 2017 havlu kenarı örnekleri ile modellerimiz siz bayanların karşısında. Genellikle ince tığlarla işlemeler yapılır ve havlulara değişik tarzlar kazandırılır. Özellikle ev hanımları tarafından vazgeçilmez hobilerden biri haline gelen iğne oyaları, günümüzde de ilgisini devam ettiriyor.

2017 yılında da daha çok öne çıkmakta olan modeller içinde pek canlı renkler tercih edilecek gibi görünüyor. Tek bir renge bağlı kalmamalıyız. Göreceksiniz ki örülen havlu kenarları ile evimize gelen misafirleri de hayranlık içerisinde bırakacağız.

Genellikle yeni evlenecek olan çiftler için çeyiz eşyası tasarlanan havlu kenarları için damat ve gelin figürü işlemeli havlu kenarları moda olmaya devam etmektedir. Bunun dışında yeni doğmuş bir bebeğe de götürülmek için hazırladığımız bir havlu içinse kenarlarına maşşallah işlemeli bir havlu modeli moda olabilir.

Havlu Kenarları Modeli

Biz bayanların vazgeçemeyeceğimiz bir moda akımı hiç şüphesiz ki dantel işlemeli havlu modelleridir. Bu havlular 2017 havlu kenarı örnekleri arasında yerini korumaya devam etmektedirler. İnce tığlar ile örülen bu havlu kenarı modeller her dönemin modası olmayca devam edecektirler.

Havlu kenarlarına işlenen ve her dönemin modası içinde yer almaya devam eden bir diğer model ise çiçek desenleridir. Rengarenk işlenen çiçekler biz bayanların her dönemde ilgimizi çekmiştir. Hem yapımı kolaydır hem de görüntüsü biz de müthiş bir haz uyandırır ve bu desenler 2017 havlu kenarı örnekleri arasında yerini çoktan almıştır. Bunlar dışındaysa kelebek, uğur böceği, kalp desenleri gibi modeller de havlu kenarlarına işlenen ve yapımı basit olan örnekler arasında yerlerini almaktadır.

havlu-kenari-modeli

havlu-kenari-modeli

Havlu Kenarı Örnekleri 2017_2.jpg

Havlu Kenarı Örnekleri 2017_2.jpg

havlu-kenari-ornekleri-2017_7sd123

Havlu Kenarı Örnekleri 2017_22.jpg

Havlu Kenarı Örnekleri 2017_22.jpg

 

Sitemizde çok bakılanlar :

  • Etamin namazlık modelleri
  • Örğüişler

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment