Genel Örgü Giyim

Hepside Birbirinden Güzel Örgü Bolero Modelleri

Written by AdminÖrgü

Daha çok bahar ve kış aylarında giydiğimiz boleroları hazır olarak satın almak yerine kendi ellerimiz ile örebilir böylelikle aile bütçemizi sarsmadan birden faza boleroya sahip olabiliriz. Hepsi birbirinden güzel örgü bolero modelleri arasından tarzınıza en yakın modeli örerek el emeği göz nuru şık bir boleroya sahip olabilirsiniz.

Örgü bolero modelleri arasında e çok tutulan ve örülen bolero modeli saç örgüsü motiflerinden oluşan klasik ve her daim moda olan bolero modelleridir. Birden farklı saç örgüsü motifinin yanı sıra özellikle bahar ve serin yaz akşamlarında giyilmek üzere seyrek örülmüş delikli bolero modelleri de en fazla örülen modeller arasında yer alır.

Dantel gibi işlenen geometrik desenlerin birleşmesinden oluşan bolerolarda göz dolduran oldukça şık bolero modelleri arasında yer alıyor. Çiçek motifli bolerolar da bu yılın öne çıkan modelleri arasında yer alıyor ister düz lastiklerle örülen bir bolero üzerine ördüğünüz çiçek motiflerini ekleyerek boleronuzu zenginleştirin isterseniz de çiçek motifinden oluşan bir bolero modelini örün her iki seçenek sonucunda da harika ve çok şık bir boleroya sahip olabilirsiniz.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • bebek bolerosu örnekleri

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment