El İşi Hobi Örgü Yazma Örnekleri

İğne Oyası Fular Modelleri

Written by A_Simge

Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran iğne oyası modellerin popülerliği de son zamanlarda artmış durumda. Çeyiz sandıklarını süsleyen ve daha dikkat çekici olmasını sağlayan iğne oyası modelleri, çeşitli aksesuarlarda da kullanılmaya başlandı. Siz de iğne oyasından çeşitli aksesuarlar yapabileceğiniz gibi aynı zamanda bu işlemelerle fular ve yazmalarınızı da renklendirebilirsiniz.

İğne oyası fular modelleri birçok tarza uyum sağladığı için oldukça fazla tercih ediliyor. Yapacağınız modellerde siz de kendi tarzınıza uygun renkler kullanarak çeşitli motiflerde iğne oyası işlemeleri oluşturabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Fular modellerinde kullanacağınız fuların üzerindeki renklerle uyumlu iplikler kullanarak hem modern hem de modaya uygun tarzda fularlar elde edebilirsiniz.

Yapacağınız iğne oyası işlemeli fular modellerinde tarzınıza bağlı olarak tek renkten iplik ya da farklı birkaç renkten iplik kullanabilirsiniz. Tek renk kullanarak yapacağınız iğne oyası fular örnekleri diğerlerine kıyasla daha sade duracaktır. Şıklığı ile dikkat çeken bu modellerin yerine isterseniz de farklı renkte iplikleri bir arada kullanarak daha canlı modeller elde edebilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment