El İşi Hobi Genel

İğne Oyası Kolye Modelleri

Written by A_Simge

Geçmişten günümüze yıllardan beri kullanılan iğne oyası örgüler, çeşitli tarzları ile birlikte kullanılarak farklı ürünler ortaya çıkıyor. Geçmişte sadece dantel modelleri ve benzeri alanda kullanılan el işi örgüleri artık takı yapımında bile kullanılıyor. Siz de iğne oyası kolye modelleri ile tarzınızı kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz.

İğne oyası kolye modelleri yapımı oldukça kolay olmakla birlikte biraz da zahmet isteyen ürünlerdir. Daha önceden el işi deneyiminiz yoksa yaptığınız ilk birkaç kolye beklentinizi karşılamayacaktır. Ancak yapmaya devam ederseniz bundan sonraki modelleri hem daha kısa sürede hem de tam istediğiniz gibi yaptığınızı fark edebilirsiniz.

El işi kolye modellerinde yüzlerce farklı çeşit bulunuyor. Sizde kendi tarzınıza uygun olan modelleri seçerek bunları yapabilir ve tarzınızı kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz. Daha sade bir tarzınız varsa yapacağınız kolyeleri de buna göre ayarlayabilir ve kolyelerde tek renkten oluşan kombinleri kullanabilirsiniz. Daha canlı modelleri seviyorsanız da kolyelerde birkaç farklı rengi bir arada kullanabilir ve renk çeşitliliği yaratabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz tarza göre kolyelerde çiçek ve benzeri desenleri de kullanabilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment