Çeyizlik Örgü Modeller El İşi Hobi

İğne Oyası Küpe Modelleri

Written by A_Simge

İğne oyası küpe modellerinin kullanımı son zamanlarda oldukça artmaya başladı. Özellikle 2017 sezonunda kullanılan daha doğal ve örgü kombinlerle birlikte yeniden revaçta olan el işi küpe modelleri, farklı renk ve tarz seçenekleri ile dikkat çekiyor. Siz de evinizde birkaç gün içerisinde hazırlayacağınız birbirinden farklı küpe modelleri sayesinde tüm gözlerin üstünüze çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarının da yaklaşması ile birlikte yazlık elbiselerin kullanımı oldukça artmış durumda. Genellikle örgü tarzda tercih edilen yazlık elbiseler havadar ve rahat olması nedeniyle tercih ediliyor. Örgü elbise modellerine uygun aksesuar bulmak ise piyasada neredeyse imkansız halde. Siz de tercih edeceğiniz elbiselere uygun el işi küpe modelleri hazırlayarak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

El örgüsü küpe modellerinde genellikle çiçek motifleri tercih ediliyor. Kullanmak istediğiniz renklere bağlı olarak papatya, lale ve gül gibi farklı çiçekleri yapacağınız küpelerde kullanabilirsiniz. Küpeleri daha hareketli bir hale getirmek istiyorsanız, inci ve farklı süsleme malzemelerini de kullanabilirsiniz. Aşağıda birbirinden farklı tarzlarda çeşitli iğne oyası küpe modellerinden yardım alarak siz de kendi modellerinizi oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment