Çeyizlik Örgü Modeller Örgü Danteller

İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

Written by A_Simge

İğne oyası modelleri, zarafeti ve şıklığı ortaya çıkarttığı için kadınlar tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Geçmişten bu güne kadar Türk geleneklerinde yerini koruyan iğne oyası modelleri, çeyiz sandıklarının da vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Siz de her geçen gün yenilenen farklı iğne oyası modelleri sayesinde çeyiz sandıklarınızın çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

İğne oyası modellerinin yüzlerce farklı çeşidi bulunuyor. Siz de zevkinize bağlı olarak iğne oyalarını istediğiniz her türlü eşyada kullanabilirsiniz. İğne oyası modelleri genellikle havlu kenarları, vitrin takımları, oda takımları ve bohça kenarlarında tercih edilirken günümüzde ortaya çıkan yeni modellerle birlikte artık iğne oyaları fular ve çeşitli takılarda da kullanılıyor.

Farklı motiflerde iğne oyası modelleri olmasına karşın özellikle 2017 sezonunda çiçek ve yıldız modelleri tercih edilmeye başlanıyor. Bununla birlikte siz de yapacağınız iğne oyası modellerinde farklı motifleri kullanarak kendinize uygun yeni modeller elde edebilirsiniz. İğne oyası modellerinde isterseniz tek renk kullanarak daha sade modeller elde edebileceğiniz gibi isterseniz de farklı renkleri bir arada kullanarak yeni ve canlı modeller elde edebilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment