Örgü Giyim

Kemerli Hırka Modelleri

Written by A_Simge

Kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardan bir tanesi de kemerlerdir. Kemeler her ne kadar pantolonlara takılsa da, bazı hırka modellerinde de kemer kullanılmaktadır. Geniş tokalı ve değişik renklerde kemerli hırka modelleri sayesinde siz de tarzınız ile çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Kemerleri sadece hırka modelleri ile değil, zevkinize göre her türlü uzun ve bol tarzdaki kıyafet ile kombinlemeniz de mümkün.

El örgüsü kazak modellerine kemer eklenmesi ile ortaya oldukça başarılı kıyafetler çıkıyor. Kemer modası son birkaç yılda popülerliğini yitirse de 2017 yılında yeniden ortaya çıkmaya başladı. Kemerler sayesinde hem yeni kıyafetlerinizi daha tarz gösterebilir hem de eski kıyafetleriniz üzerinde yapacağınız birkaç değişiklik ile eskisinden daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Giymediğiniz ve demode bulduğunuz kazaklara kemer ekleyerek bu sayede kazakların demode havasından kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Kazakları kendiniz örecekseniz, bu kazakları tığ ya da şiş gibi farklı seçenekler ile örebilirsiniz. Daha kalın hatları olmasını istiyorsanız kazakları şiş ile örmeniz gerekiyor. ,aşağıdaki el örgüsü kemerli hırka modellerinden ilham alarak siz de kendi tarzınıza uygun modelleri hayata geçirebilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment