Çeyizlik Örgü Modeller Vitrin Örtü Modelleri

Kurdele Nakışı Salon Takımları Yeni Sezon Modelleri

Written by AdminÖrgü

Salonların havasını değiştiren ve renklendiren kurdele işi salon takımları ile sizde salonunuzun güzelliğine güzellik katabilirsiniz. Kurdele nakışı salon takımları yeni sezon modelleri arasından beğeneceğiniz modeli örerek salonunuzun havasını değiştirebilirsiniz.
Kurdele nakışı salon takımlarında desen olarak çiçekli desenler en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Renkli çiçeklerin etrafına işlenen yapraklar ile zenginleştirilen kurdele işi salon takımları göz dolduran harika modellerden oluşuyor. Renk, renk küçük çiçek desenleri oldukça kibar ve zarif bir şekilde salonlarınızda her mevsim bahar rüzgarlarının esmesini sağlayacak. Gösterişli modellerden hoşlanan hanımların tercihi ise çiçek motiflerinin etrafından geçilen gümüş ya da altın simli iplerden meydana gelen salon takımlarıdır. Oldukça şık olan bu kurdele işi salon takımları ile daha zengin bir görünüm elde edilmektedir.
Daha çok pembe, mor ve turuncu renklerinin tercih edildiği çiçekli modellerin yanı sıra daha ağır kurdele işi salon takımları isteyenler için yeni sezonda Osmanlı motiflerinin yer aldığı modeller yer alıyor. Altın simli iplerle etrafı geçilen Osmanlı motifli kurdele nakışı salon takımları ile salonunuza zenginlik katabilirsiniz.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • kurdele dünyası

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment