Çeyizlik Örgü Modeller El İşi Hobi Genel

Lif Modelleri 2017 – Yeni El Örgüsü Lifler

Written by A_Simge

Asırlardır Türkler tarafından kullanılmaya devam eden el örgüsü lif modelleri 2017 yılında yine vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hazır satılan lif çeşitlerine göre el örgüsü lif modelleri çok daha uzun ömürlü ve kullanışlı olması ile dikkat çekiyor. Siz de günde birkaç saatinizi harcayarak kendinize ya da sevdiklerinize uygun lif çeşidini ortaya koyabilirsiniz.

 

Yeni Sezon El Örgüsü Lif Modelleri

 

Yapacağınız liflerin üzerine işleyeceğiniz süsler ve motifler tamamen size kalmış bir durum. Lifleri kendiniz için yapıyorsanız zevkinize göre tek renkten oluşan ve sadece örgü yöntemi ile dikkat çeken lif modellerini yapabileceğiniz gibi aynı zamanda rengarenk çeşitleriyle ruhunuzu yansıtacak lif modellerini de hayata geçirebilirsiniz.

Yapacağınız lif modelleri çocuğunuz ya da bir yakınınız için ise bu kişinin hoşlanabilir tarzda istediğiniz her türlü modeli liflere işleyebilirsiniz. Örneğin çocuğunuza yapacağınız lif modellerini Bu modellerin üzerine çeşitli çizgi film kahramanlarını ya da hayvan motiflerinin işleyerek çocuğunuzun dikkatini çekmesini de sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki lif modellerinden yararlanarak siz de yapmak istediğiniz motifler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • en cok satilan lifler

About the author

A_Simge

Leave a Comment