El İşi Hobi

Pratik Örgü Yapımı

Written by basribalci

Pratik Örgü Yapımı

Pratik olarak ön plana çıkarılacak olan örgü çalışmaları konusunda, sizler için önemli bir çalışma ve fırsatı ön plana çıkarmak istiyoruz. Bu kapsam dahilinde yoğun bir çalışma ve fırsat sunan sitemiz, hem size daha rahat bir örgü yapımı konusunda yardımcı olmayı, hem de ördüğünüz bütün örgü modellerini ön plana çıkarmanızı sağlayacak. Zaman kaybetmeyin ve size dair ürettiğimiz her modeli incelemeye başlayın. Detaylı ve online bir kullanım ile ortaya çıkarılacak olan bütün ürünler, bütün fırsatlar ve bütün detaylar için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Malumunuz kış mevsimi için ayrı, yaz için ayrı örgü modelleri çıkıyor karşımıza. Size dair ürettiğimiz ürünler, ön plana çıkardığımız tasarımlar ve daha fazlası için, tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Gelin hep birlikte bu detayları ortaya çıkaralım ve online çözümlerimizi daha yakından inceleyelim.

Örgüye başlarken, her zaman kolay tasarımları tercih etmelisiniz. Bu hem sizin şevkinizi kırmayacak, hem de elinizi alıştırmanız konusunda yardımcı olacaktır. Peki ama hangi modellerden başlamamız lazım?

seri-hizli-pratik-orgu-yonetimi

Yukarıda gördüğünüz model, öncelikli olarak başlayacağınız bir model olabilir. Öncelikle elimizle düğüm atıyoruz ve ardından ipi baş parmağımız ve işaret parmağımız arasında tutuyoruz. Ardından başparmak ve işaret parmağımızı içeri doğru çekiyoruz. Sonra parmağımızı geri itiyoruz ve oluşan ilmeğe şişi takıyoruz. Bu şekilde sırası ile düğümleri atıyoruz. Ardından şişi diğer elimize alıyoruz ve örgüye alttan devam ediyoruz. Kaç ilmek örgümüze başladıysak, o şekilde devam ediyoruz ve bu sayede daha seri bir ilerleme kaydediyoruz. Şu an için karışık gelebilir. Ama süreç olarak görselleri takip ederseniz daha rahat ilerleyeceğinizi göreceksiniz.

 

About the author

basribalci

Leave a Comment