Çeyizlik Örgü Modeller El İşi Hobi Genel

Renkli Çarşaf Kenarı Modelleri

Written by A_Simge

El işi örgüleri ve danteller yıllardan bu yana kullanılmasına rağmen, popülerliğinden de hiçbir şey kaybetmeden yoluna devam ediyor. Uzun yıllardır bu örgülerin kullanılması model ve motif seçeneğine de yansıyor. Siz de evinizin çeşitli yerlerinde kullanabileceğiniz çeşitli dantel çarşaf kenarları, masa örtüleri ve vitrin takımları sayesinde gerek çeyiz sandıklarınızın gerekse ev dekorasyonunuzun daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz.

Dantel çarşaf kenarı modellerinin onlarca farklı model ve motif seçeneği bulunuyor. Siz de zevkinize ve tarzınıza göre bu modelleri yeniden yaratabilirsiniz. Yapacağınız modellerde tarzınıza bağlı olarak tek renk ya da farklı birkaç renk iplik kullanabilirsiniz. Tek renk kullanarak yapacağınız modeller şıklığı ve zarafeti ile dikkat çekerken, farklı renklerden yapacağınız renkli çarşaf kenarı modelleri de canlılığı ile dikkat çekecektir.

Renkli çarşaf kenarlarında en çok tercih edilen motifler arasında çiçek ve farklı geometrik desenler yer alıyor. Yapacağınız modellerde siz de çiçek ve farklı şekiller kullanarak daha modern desenler elde edebilirsiniz. Aşağıda sizin için bir araya getirdiğimiz modellerden yardım alarak kendinize uygun yeni dantel çarşaf kenarı modelleri örmeye hemen başlayabilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment