Çeyizlik Örgü Modeller Örgü Danteller

Renkli Desenli El Örgüsü Dantel Modelleri

Written by AdminÖrgü

Dantel modelleri ile sadece masalarımız ve vitrinlerimiz gibi ev eşyalarımızı değil başka birçok şey yapılabilir. Renkli desenli el örgüsü dantel modelleri ile giyim ve ev aksesuarları da yapılabilir.

El örgüsü ile yapılan dantel modelleri ile sayesinde kendinize ve çocuklarınıza çok güzel çantalar yapabilirsiniz. Renkli desenli el örgüsü çanta modelleri arasından kendiniz için çiçekli desenleri çocuklarınız için ise sevimli hayvan figürleri doğa temalı dantel modellerini örerek neşeli çantalar örebilirsiniz. Hem kendinize hem de ailenize el örgüsü dantel modellerinden oluşan kazaklar, elbiseler, bolerolar etekler örebilirsiniz. Oldukça güzel duran örgü kıyafetler üstelik son yıllarda oldukça moda.

Renkli desenli el örgüsü dantel modelleri ile yatak örtüleri, havlu kenarları da örebilir yatağınıza ve havlularınıza renk ve güzellik katabilirsiniz. Kışın sizin ve ailenizin ayaklarını soğuktan koruyacak el örgüsü patik modelleri de örebilirsiniz. Duvarlarınızı süslemek için renkli desenlerden oluşan el örgüsü duvar süsleri örerek evinizin dekoruna renk katabilirsiniz. Hem dış kapınıza hem de çocuklarınızın kapısına renkli el örgüsü dantellerinden oluşan kapı süsleri örerek kapılarınızı süsleyebilirsiniz.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • emine dantel 2015

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment