Bebek Örgüler Genel Örgü Giyim

Renkli Desenli Örgü Kız Çocuk Hırka Modelleri

Written by AdminÖrgü

Kız çocuklarınız için hazır hırkalar almak yerine kendi elleriniz ile bir hırka örmek ve kızınıza kendi el emeğiniz göz nurunuz ile yaptığınız bu hırkayı hediye etmek ister misiniz? Kız çocuklarının çok seveceği renkli desenli örgü kız çocuk hırka modelleri arasından seçeceğiniz bir modeli örerek kızınızın giyinme dolabına çok güzel bir hırka ekleyebilirsiniz.
Küçük kız çocukları için doğa temalı ve sevimli hayvan desenlerinden oluşan hırka modelleri oldukça şirin ve güzel modeller arasında yer alıyor. Renkli ipler ile örülen fırfırlı hırka modelleri yine küçük kız çocuklarının giymekten çok hoşlanacağı hırka modelleri arasında yer almakta. Kaz ayağı ve saç örgüsü gibi modası hiçbir zaman geçmeyen klasik modeller de renkli ipler ile örülerek eğlenceli bir hale getirilebilir ve kızınıza çok yakışacak olan bu hırka modelini örebilirsiniz.
Biraz daha büyük kız çocukları için ise renk, renk çiçek desenlerinden oluşan hırka modelleri arasından bir seçim yaparak kızınıza çok şık bir hırka örebilirsiniz. Gök kuşağının renklerinden oluşan çizgili hırka modelleri de kız çocuklarının severek giyeceği hırka modelleri arasında yer alıyor.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • orgu cocuk modeli

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment