El İşi Hobi

Şahane El Örgüsü Saç Bandanaları

Written by AdminÖrgü

Yıllar sonra saç bandanaları tekrar moda olmayı başardı. Saç bandanaları bu kadar çok moda olmuşken sizde şahane el örgüsü saç bandanaları örebilir kendi farkınızı ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Her tip ve boydaki saça yakışan bandana modası geri gelmişken sizde bu harika saç aksesuarını örmeyi ve kullanmayı ihmal etmeyin deriz.
Saçlara takılan çiçekli taçlarda saç bandanaları kadar moda bu yıl durum böyle olunca iki faklı saç aksesuarını tek yerde buluşturarak harikalar yaratabilirsiniz. Çeşitli çiçekler örerek bunları yine ördüğünüz saç bandanalarını dikebilir taç görünümlü bir bandana yaratabilirsiniz. Bir başka seçenek olarak yapma çiçekler ile bandananızı süsleyebilirsiniz yalnız çiçekleri seçerken doğal görünmelerine dikkat etmeli fazla yapay duran yapma çiçekleri tercih etmemelisiniz.
Renkli örülen saç bandanaları da oldukça moda renk, renk iplerle örülen bandanalar yazın coşkusunu yansıtmanızı sağlayacaktır. Geometrik desenlerin örüldüğü saç bandanaları da öne çıkan bir diğer modeldir. Puantiye desenlerin oluşturduğu kıyafetler bu yıl öen çıktığı için dilerseniz puantiyeli bir saç bandanası örerek modanın yakın takipçisi olduğunuzu ve tarzınıza yansıttığınızı gösterebilirsiniz.

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment