El İşi Hobi Örtü Modelleri

Sakallı İpten Örülmüş En Güzel Klozet Takımları

Written by AdminÖrgü

Sakallı ipten yapılıp satılan banyo takımları son yıllar da oldukça moda. Hem çok şık duran hem e banyoya güzellik katan sakallı klozet takımlarını dilerseniz bütçenizi yormadan kendi ellerinizle örerek sahip olabilirsiniz. Sakallı ipten klozet takımları örmek için banyonuza en çok yakışacak olan modeli seçmekle işe başlayabilirsiniz.

İster yuvarlak, ister kare isterseniz de geometrik bir şekilde örebileceğiniz sakallı ipten klozet takımları arasında en çok tercih edilen model çiçek motiflerinin bulunduğu modeldir. İster papatya isterseniz de bir gül seçim size kalmış. Yeşil sakallı iplerin çimen gibi durduğu modeller üzerine yapılan kır çiçekleri ise adeta bir sanat eseri gibi duruyor. Denizyıldızları desenlerinden oluşan modellerde oldukça güzel özellikle mavi tonlarında olan banyolar için önerilen bir diğer modelde balık motifleri ya da deniz altı dünyasını anlatan temalı modellerdir.

Nazar boncuğunu sevenler için nazar boncuğu motiflerinin yer aldığı sakallı ipten örülen klozet takımları ise oldukça güzel bir model olarak karşımıza çıkıyor. Daha sade modelleri tercih ediyorsanız o zaman çizgili ya da kareli şekillerden oluşan sevdiğiniz renklerin bir arada kullanıldığı klozet takımı örebilirsiniz.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • sakallı ıpten klozet takımı
  • sakallı ipten klozet takımı fiyatları

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment