Örgü Giyim

Tığ İşi Bayan Yazlık Elbise Modelleri

Written by A_Simge

Sıcak yaz günlerinde sizi rahat ettirecek kıyafetleri bulmak büyük bir dikkat gerektiriyor. Havaların oldukça sıcak olmasının yanı sıra bir de bunaltıcı nem eklendiği zaman yaz günleri oldukça dayanılmaz bir hal alıyor. Yaz günlerinde daha ferah penye tişörtler ve askılı elbiseleri tercih ederken sizde her gün aynı tarzda giyinmekten sıkıldıysanız kendi el örgüsü tığ işi yazlık elbise modellerinizi yapabilirsiniz.

Tığ işi yazlık elbise modelleri sayesinde hem yazın bunaltıcı sıcağından kurtulabilir hem de çevrenizdekilerin dikkatini çekebilirsiniz. El örgüsü elbise modellerinin size sunacağı en büyük avantajlardan birisi de tamamen sizin zevkinize göre olduğu için tarzınızı yansımasıdır.

Tığ işi elbise modellerini kendi tarzınıza göre ince ya da kalın askılı ya da düşük kollu modelleri tercih edebilirsiniz. Elbiselerinizin etek boyu da tamamen sizin zevkinize kalmış bir durum. İsterseniz elbise boyunu uzun tutabilir ya da elbisenin boyunu daha kısa yaparak altında şort veya pantolon ile kullanabilirsiniz. Siz de kendinize tığ işi yazlık elbise yapmak istiyorsanız aşağıdaki örneklerden bir fikir elde edebilirsiniz.

 

About the author

A_Simge

Leave a Comment