El İşi Hobi Örtü Modelleri Vitrin Örtü Modelleri

Tığ İşi Dantel Amerikan Servisi

Written by A_Simge

Ülkemizde yemeklerde sunulan yiyeceklere olduğu kadar sofra düzenine de büyük önem veriliyor. Türk geleneklerinde büyük yeri olan sofra düzeni, günümüzün modernleşmesi ile birlikte değişmeye de başladı. Siz de Amerikan servis takımları sayesinde sofranızın daha şık ve gösterişli olmasını sağlayabilirsiniz.

Amerikan servis takımlarının farklı birçok çeşidi bulunuyor. Amerikan servislerini ev dekorasyon ve mutfak ürünleri satan birçok firmada bulabileceğiniz gibi aynı zamanda kendiniz için el örgüsü Amerikan servisi modelleri de yapabilirsiniz. Bu sayede kullanacağınız Amerikan servisleri de sadece sizde olacak ve çok daha dikkat çekici olacaktır.

Amerikan servislerinin şişle yapılan modelleri olduğu gibi tığ ile yapılan modelleri de bulunuyor. Yapacağınız Amerikan servislerinin şiş ile yapılanları daha kalın formlu olacağı gibi, tığ ile yapılanları da daha ince işçilik içerecektir. Yapacağınız modellerin daha ince ve sık dokulu olmasını istiyorsanız tığ işi dantel Amerikan servisleri tasarlayabilirsiniz. Yapacağınız modellerin daha sade ve şık olmasını istiyorsanız, tek renk iplik kullanarak yapabilirsiniz. Daha canlı ve dikkat çekici modeller için ise farklı birkaç renk ipliği aynı anda kullanarak çeşitli motifler elde edebilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment