El İşi Hobi

Tığ İşi Nihale Modelleri

Written by A_Simge

Son zamanlarda yeni evlenen kadınlar ev dekorasyonunda hazır ürünlerden çok el işi ürünleri tercih etmeye başladı. Sadece ev dekorasyonunda kullanılan el işi oyaları değil aynı zamanda mutfak gereçlerinin de el işi olanları tercih ediliyor. 2017 yılında ön plana çıkan el örgüsü ekmek sepetleri sabunluklar ve nihale modelleri de bunlardan bazıları.

 
Piyasada satılan plastik ve benzeri malzemelerden üretilmiş nihale modelleri yerine sizde daha dikkat çekici ve özenli görünen el yapımı nihale modellerini kullanmak istiyorsanız, evinizde kendi imkanlarımızla birkaç gün içerisinde kendi modellerinizi oluşturabilirsiniz. Tığ işi nihale modelleri dayanıklı yapısı sayesinde sıcak pencerelerinizi ve çaydanlıkların uzun hem masaya zarar vermesini önleyecek hem de uzun süreli kullanım sağlayacak.

 
Tığ işini nihale modellerinde yüzlerce renk ve binlerce farklı desen şeklini bir arada kullanarak zevkinize uygun ürünü anında örebilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan tığ işi nihale modellerinin küçük parçalardan oluşması yaparken zevk almanızı da sağlayacak. Siz de aşağıdaki nihale modelleri örnek alarak kendi tığ işi nihalelinizi birkaç gün içerisinde hayata geçirebilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment