Genel

Tığ İşi Sepet Modelleri

Written by A_Simge

Tığ işi ürünlerin kullanımı her geçen gün daha da artmaya devam ediyor. Çeyizlerde sıklıkla kullanılan tığ işi örgü modelleri en başta çeyiz sandıklarımızı süslüyor. Ancak son zamanlarda farklı birçok alanda kullanılan bu yeni modeller, ev dekorasyonundan giyim sektörüne kadar her yerde kendini göstermeye başladı. Hazır alınan kıyafetlere göre daha benzersiz olan tığ işi modelleri siz de tercih ederek tarzınızı özelleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda kıyafetlerin yanı sıra ev dekorasyonunda da sıklıkla tığ işi modeller kullanılmaya başlandı. Bunlardan en yaygınları arasında ise tığ işi sepet modelleri yer alıyor. Tığ işi sepetleri hayal gücünüze bağlı olarak her alanda kullanabilirsiniz. Sepetleri banyoda bırakarak içine sabun ve banyo malzemelerini koyabileceğiniz gibi, odanızda tutarak makyaj malzemelerinizi koyabilirsiniz. Ya da tığ işi sepetlerinizi mutfakta kullanarak ekmek sepeti haline getirebilirsiniz.

Tığ işi sepet yaparken, sepetin üzerinde kullanılacak motifler ve kullanılacak iplerin formu tamamen sizin zevklerinize bağlıdır. İsterseniz kalın ipliklerden sepet örebilir, isterseniz de penye ipliklerden örerek daha elastik formda sepetler örebilirsiniz. Aşağıdaki tığ işi sepet modelleri arasından siz de zevkinize uygun olanını örnek alarak yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

 


About the author

A_Simge

Leave a Comment