Örgü Giyim

Tığ İşi Yazlık Bluz Örnekleri

Written by A_Simge

Çeyizlerin olmazsa olmazı tığ işi ürünler artık günlük hayatta da birçok alanda kullanılıyor. Bebek kıyafetlerinden aksesuar yapımına kadar birçok alanda kullanılan tığ işi el örgüsü örgü modelleri kadınlar için büyük bir anlam ifade ediyor. Sizde evinizde yapabileceğiniz birkaç çeşit tığ işi örgü modeli ile benzersiz bir tarz elde edebilirsiniz.

 

Tığ işi yazlık bluz modelleri

 

Tığ işi yazlık bluzlar piyasada satılan diğer bluz ve elbiselere kıyasla vücudunuzun daha çok hava almasını sağlayarak daha rahat bir kullanım sunuyor. Piyasadaki ürünler yüzde yüz pamuk etiketi taşısa da içine karıştırılmış başka malzemeler de bulunuyor. Bu yüzden sıcak yaz günlerinde hazır aldığımız kıyafetler bizi oldukça fazla terletiyor ve rahatsız ediyor.

Bu sorunların önüne geçmek için siz de kendi bluz modellerinizi hayata geçirebilirsiniz. Aşağıda yer alan en çok tercih edilen yazlık bluz örneklerini kontrol ederek kendi tarzınıza uygun bluz modellerini keşfedebilirsiniz. Daha önceden örgü deneyiminiz yoksa git birkaç gün zorlanarak yapacak olsanız da sonraki günlerde eliniz alıştığı için çok daha hızlı ve başarılı bir sonuç elde edeceksiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment