Örtü Modelleri

Yemek Masası İçin Gösterişli Güzel Örtüler

Written by AdminÖrgü

Özellikle salonda bulunan yemek masalarının daha ihtişamlı ve güzel görünebilmesi için güzel örülmüş örtülere ihtiyacı vardır. Yemek masanızı daha güzel gösterecek bir örtüye sahip olmak istiyorsanız yemek masası için gösterişli güzel örtüler ve modelleri arasından yapacağınız bir seçimi kendiniz örebilir ya da ördürebilirsiniz.

Gösterişli bir masa örtüsü modeli istiyorsanız yemek masanızın şekline göre seçeceğiniz desenin tek bir desenden değil daha fazla deseni barındıran modellerden olmasına dikkat edin. Yemek masanızın ortasına serebileceğiniz modellerin yanı sıra kenarlardan sarkacak kadar büyük ve gösterişli olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Çeşitli çiçek desenlerinden oluşan ayrı, ayrı örüldükten sonra birleştirilen masa örtüleri gösterişli masa örtüleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Eğer parçalı olup birleştirilen bir model istemiyorsanız o zaman merkezinde büyük bir çiçeğin ve yapraklarının bulunduğu etrafının ise çeşitli örnekler ile açılarak büyütülmesinden oluşan gösterili bir modeli tercih edebilirsiniz. Daha gösterişli bir masa örtüsü modeli istiyorsanız o zaman bir sanat eserini andıracak olan Osmanlı motifleri ile süslenerek örülmüş gösterişli bir masa örtüsü modelini tercih edebilirsiniz.

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment