Genel

Yeni Lif Modelleri

Written by A_Simge

El işi örgüleri hayatımızın her alanında aktif olarak kullanılmaya devam ediliyor. Siz de yapacağınız farklı ve yeni lif modelleri sayesinde gerek çeyiz sandıklarınızın daha gösterişli olmasını sağlayabilir, gerekse yapacağınız modellerin daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Lif modellerinin bilindiği gibi onlarca farklı çeşidi bulunuyor. Yaptığınız modellerde siz de zevkinize bağlı olarak yeni tarzlar deneyebilirsiniz.

Lif modellerinin genel olarak modern ve klasik iki farklı çeşidi bulunuyor. Yüzyıllar boyunca el örgüsü lif modellerinin kullanılması ile oluşan klasik modeller herkes tarafından beğenilirken, zamanla ortaya çıkan yeni ve modern lif modelleri de dikkat çekmeye başlıyor. Siz de yapacağınız modellerde kendi tarzınıza uygun yeni motifler deneyerek daha modern ve zamana uygun tarzda lif modelleri elde edebilirsiniz.

Klasik lif modellerinde genellikle kare, yuvarlak ve oval şekiller kullanılıyor. Yapacağınız modelin daha modern ve farklı olmasını istiyorsanız farklı motifler kullanabilirsiniz. Yeni lif modellerinde genellikle elbise, çiçek ya da kalp şeklinde modeller kullanılıyor. Bu tarzda yapacağınız motifi direkt şekil olarak kullanarak siz de daha farklı modeller elde edebilirsiniz.

About the author

A_Simge

Leave a Comment