Örgü Giyim Örgü Şal Modelleri

Yeni Sezon Trend Örgü Bayan Şal Modelleri

Written by AdminÖrgü

Serin bahar ve yaz akşamlarında sizi üşümekten koruyacak olan bir şala muhakkak ihtiyacınız olacaktır. Yeni sezon Trend örgü bayan şal modelleri arasından seçip öreceğiniz bir şal ile sizde şıklığınıza şıklık katabilir aynı zamanda üşümenin önüne geçebilirsiniz.
Çiçek desenleri bu yıl oldukça moda bu nedenle sizde öreceğiniz şalınızın modelini çiçeklerle süslenmiş bir modeller arasından seçebilirsiniz. Dilerseniz içinde çiçek motifleri olan bir modeli dilerseniz de ayrı olarak ördüğünüz çiçek motiflerinizi şalınıza ekleyerek harika bir şal elde edebilirsiniz. Çiçek desenleri dışında fırfır şeklide örülen şal modelleri de oldukça güzel olan modellerden. Saç örgüsü motifi bu yıl kazak ve diğer giyim eşyalarında oldukça öne çıkan modellerden sizde bu motifi şalınızda uygulayarak çok güzel bir şal örebilirsiniz.
Yaprak şeklinde örülen ve geometrik desenler ile birleştirilerek elde edilen şal modeli de farklı ve bir o kadar güzel bir şal modeli olarak karşımıza çıkıyor. Dairesel motiflerin etrafı süslenerek oluşturulan renkli şallarda yeni sezon trend örgü bayan şal modelleri arasında bulunuyor.

Sitemizde çok bakılanlar :

  • şal örnekleri 2015
  • çeyizlik şal modelleri
  • sal modelleri
  • sal modeli

About the author

AdminÖrgü

Leave a Comment